бар На базі одного з найбільших навчальних відділень Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яке спеціалізується на навчанні слухачів за професіями готельно-ресторанного господарства, сфери послуг та торгівлі, за ініціативи обласної служби зайнятості та у співпраці з Вищим професійним училищем №1 м. Рівне, Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області та Патрульною поліцією у Рівненській області відбувся масштабний профорієнтаційний захід для учнівської молоді та безробітних громадян - Форум професій та майстерності.

Рано чи пізно, для кожного актуальним стає питання майбутньої або нової професії, успішної справи, які принесуть добробут і насолоду від роботи. Ким бути? Яку професію обрати? Як реалізувати свій талант? Де і як навчають професіям? На ці та багато інших запитань учасники Форуму віднаходили відповіді. 

Відеосюжет про Форум можна переглянути тут

 DSCF2564Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв участь у інформаційно-консультаційному заході «Жінка. Кар’єра. Бізнес», що 23 квітня відбувся у Києві.

Один із найпотужніших навчальних закладів системи профтехосвіти – РЦПТО ДСЗ представив у столиці різноманітні професії, за якими відбувається навчання його слухачів. Серед них - кравець, вишивальник, манікюрник, перукар (перукар-модельєр), візажист, квіткар, виробник художніх виробів з лози, а також експозицію кваліфікаційних виробів слухачів – ковалів ручного кування і барвисту колекцію вишитого одягу.

30703708 2092264927763333 956686424537563136 nУ Млинівському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася зустріч із представниками роботодавців Дубенського, Демидівського, Радивилівського та Млинівського районів. Представники сфери торгівлі, ресторанного бізнесу, перукарської справи, надання соціальних послуг (Демидівський територіальний центр надання соціальних послуг людям похилого віку) оцінювали можливості навчального закладу, вивчали професії, за якими відбувається професійна підготовка слухачів.

 DSCF2509До Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завітали гості з Волині. Представники Волинської обласної служби зайнятості разом із роботодавцями – представниками деревообробної, автотранспортної, готельно- ресторанної, шляхобудівної та інших галузей Волині знайомилися із найповажнішим навчальним закладом державної служби зайнятості.

Директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук під час презентації освітніх послуг РЦПТО ДСЗ наголосив: «Сьогодні держава за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття готує для роботодавців кадри, професійно підготовлені, які можуть працювати на їх обладнанні.

ППУ Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на підсумковому занятті майбутніх підприємців відбувся захист бізнес-планів, які викладач Андрій Подлевський назвав реальними і перспективними. Слухачі за короткий термін навчилися аргументовано планувати власну справу, враховувати економічну ситуацію на ринку, прораховувати витрати і прибутки, передбачати ризики і віднаходити свій, особливий шлях до завоювання клієнтів.

За ініціативи директора ПП «Домова служба» Валерія Гусака, до навчального плану останньої групи слухачів було додано курс майстрового сервісу, який за його словами, сьогодні особливо затребуваний на українському ринку послуг.

Сюжет від ТРК Ритм

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2544877
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
970
1508
11036
2516379
62920
65302
2544877

Ваш IP: 23.20.165.182
На сервері час : 2018-04-27 11:15:23
Счетчик joomla