Вызаж 7Серед заходів, що проводяться для слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, - цікаві, яскраві, пізнавальні та корисні тренінги.

Викладач психології, вихователь, тренер навчальних, особистісно – орієнтованих, тематичних тренінгів, арт – психолог Ірина Гарнага днями запропонувала слухачам РЦПТО ДСЗ – майбутнім офіціантам, барменам, кухарям, перукарям, манікюрникам, візажистам, робітникам фермерського господарства, слюсарям із ремонту автомобілів та водіям зануритись у безмежний світ психології.

 IMG 3696У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості по завершенні навчання слухачі за професією «Кондитер» склали державну кваліфікаційну атестацію. На ДКА прийшли роботодавці з метою оцінити кваліфікаційні вироби і відповіді слухачів та підібрати собі нові кадри. Традиційний іспит несподівано перетворився на вишукане дефіле, де переплелися кондитерські таланти і дизайнерські здібності слухачів. Присутні насолоджувалися гармонійним поєднанням смаків та оригінальними подачами кваліфікаційних робіт.

DSCF0747(газета «Сім днів», 16 листопада 2017 р.)

Хто б що не говорив, а майбутнє – за інформаційними технологіями, які дедалі глибше проникають у всі сфери нашого життя. Відтак, на ринку праці ІТ-спеціалісти, яких цінять на вагу золота, стають чи не найбільш затребуваними фахівцями. Зважаючи на це, ще чотири роки тому в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості створили Ресурсний центр інформаційно-комунікаційних технологій, де вже пройшли навчання і здобули професії за різними напрямами ІТ-технологій майже дві тисячі безробітних.

– Оскільки інформаційні технології – це галузь, яка розвивається рекордно стрімкими темпами, а комп’ютерні технології використовуються практично в усіх галузях, – каже заступник директора з навчальної роботи Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Людмила Абрамова, – безробітні мають слушну нагоду скористатися послугами нашого Ресурсного центру і за стислі строки опанувати затребувані на ринку праці спеціальності.

 DSCF0770Вчора у селищі Горбаків, що у Гощанському районі, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості спільно із Гощанським районним центром зайнятості знайомили старшокласників із робітничими професіями. На Ярмарку професій діти активно цікавилися умовами навчання у РЦПТО ДСЗ та перспективами працевлаштування. Інформацію про цікавий та унікальний навчальний заклад яскраво доповнили майстер-класи за професіями та виставка робіт слухачів.

Активна позиція Рівненської служби зайнятості щодо інформування молоді регіону про освітні послуги РЦПТО ДСЗ дозволяє школярам, їх батькам та вчителям отримувати цінну інформацію задля планування свого життя.

 20171110 115215У Млинівській загальноосвітній школі №3 відбувся гамірний, цікавий і корисний «Ярмарок професій». Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості активно долучається до зустрічей із молоддю. 56 ліцензованих робітничих професій, зарахування на навчання без вступних іспитів, стислий термін навчання, потужна навчальна і матеріальна база, комфортабельний гуртожиток готельного типу, високопрофесійні викладачі та майстри виробничого навчання, а головне – практично гарантоване працевлаштування після навчання – ось ті вагомі переваги навчального закладу, про які діти вперше дізнаються саме на ярмарках професій.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2221674
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1302
3750
9209
2201772
40973
40659
2221674

Ваш IP: 54.198.108.19
На сервері час : 2017-11-24 09:26:57
Счетчик joomla