Блискучі кваліфікаційні роботи та запрошення від роботодавців – головний підсумок професійного навчання перукарів

DSC 4744Особливістю державної кваліфікаційної атестації слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр), яка відбулася 13 лютого, стала присутність великої кількості гостей. Імпровізований подіум з «червоною доріжкою» у навчально-виробничому комплексі РЦПТО, що на вул. І.Підкови,17а, для випускників став першим стартовим майданчиком у самостійне, динамічне, професійне перукарське життя. Усе, чому навчилися і чого досягли в період навчання, перукарі демонстрували державній кваліфікаційній комісії, присутнім роботодавцям, представникам Рівненського обласного центру зайнятості, навчального закладу та своїм наступникам – новій слухацькій групі. Викладач основних спец предметів Анна Зотік і майстер виробничого навчання Оксана Підлісна не приховували хвилювання. Щоразу нова група отримує справжнє «батьківське» благословення своїх наставників. І жодного разу майбутні професіонали не підвели і не засмутили.

Кваліфіковані перукарі прагнуть працювати наповну (ВІДЕО)

DSC 4709Якщо ти закоханий у життя, у людей, у професію, то увесь світ гармонує із твоїм серцем, а натхнення додає сил!

 Імпровізований подіум з «червоною доріжкою» у навчально-виробничому комплексі РЦПТО, що на вул. І.Підкови,17а, для випускників став першим стартовим майданчиком у самостійне, динамічне, професійне перукарське життя. Усе, чому навчилися і чого досягли в період навчання, перукарі демонстрували державній кваліфікаційній комісії, присутнім роботодавцям, представникам Рівненського обласного центру зайнятості, навчального закладу та своїм наступникам – новій слухацькій групі.

На державній кваліфікаційній атестації перукарів побували журналісти рівненського телеканалу ТРК "Ритм". Випускники поділилися враженнями, а моделі продемонстрували талант своїх авторів.

Переглянути сюжет можна за посиланням

Професійні навички плюс комунікаційний досвід

0 02 05 1e1c85ac233bb92d7dce2d5b4d6d118285f7d85e54702bdb777db8d7a6676dd0 dbbdfbdЗа кращими традиціями навчального закладу, слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, котрі опановують професії сфери послуг, обов’язково виїжджають із майстер-класами у різноманітні місця – навчальні заклади, реабілітаційні центри, санаторії і госпіталі, будинки особливих мешканців, школи-інтернати…На таких заходах відшліфовуються не лише професійні навички, але, що головне, набуваються комунікаційні та важливі людські якості.

Так, слухачі навчально-виробничого комплексу РЦПТО ДСЗ, що на вул. І.Підкови,17а у Рівному, - майбутні візажисти та перукарі, під час виробничого навчання побували у Центрі реабілітації в селищі Олександрія.

Білосніжний танок моделей від перукарів-початківців

52312495 246951902903938 1732211158594617344 nУ Млинівському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося феєричне свято краси, талантів і професійності. Державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Перукар (перукар-модельєр)» вкотре продемонструвала відмінні результати випускників, а їхні кваліфікаційні роботи по праву можуть стати окрасою вишуканого професійного видання.

Оцінити результати навчання слухачів та отримати справжню емоційну і естетичну насолоду на ДКА завітали

Безробітні Сарненщини стали кваліфікованими продавцями і вже приступають до роботи

IMG 9245Якщо Ви знаєте асортимент, класифікацію, характеристику товарів, їх харчову цінність, терміни зберігання, роздрібні ціни, ознаки доброякісності товарів, порядок списання браку, вмієте читати штрихкод товару, розраховуватися із покупцями, у тому числі, за кредитними картками, а також вивчили правила зберігання товарів, експлуатації відповідних видів торгово-технологічного обладнання, реєстратор розрахункових операцій і правила використання виробничого інвентарю, інструменту, а головне - професійно обслуговуєте покупців та любите справу, яку обрали, - Ви кваліфікований продавець.

Як розрізнити справжнього продавця?

Щоденні зустрічі із продавцями беззаперечно формують наш споживацький настрій та інтерес до того чи іншого закладу. Відмінне обслуговування в закладах торгівлі свідчить лише про одне – тут працює справжня команда, тут дбають про кваліфікацію робітників, тут надійно і безпечно.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3270016
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1783
1536
13344
3240152
36517
81467
3270016

Ваш IP: 107.23.176.162
На сервері час : 2019-02-17 23:02:41
Счетчик joomla