IMG 20180214 111151494Для роботодавців двері Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди гостинно відкриті. Керівники залюбки відбирають нові кадри із числа випускників РЦПТО ДСЗ, адже сучасні підприємства та організації постійно потребують висококваліфікованих робітників. Навчальний заклад пропонує навчання за 56-ма робітничими професіями різноманітних галузей, тут також навчаються на близько 200 напрямах цільового призначення.

Рівненський районний та Рівненський міський центри зайнятості ініціювали екскурсію роботодавців до РЦПТО ДСЗ.

 свеча3Колектив Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості висловлює співчуття інспектору з кадрів Валентині Гордіївні Гичун та завідувачці господарства Надії Гордіївні Задворній з приводу непоправної втрати – смерті найдорожчої людини - батька Климця Гордія Михайловича.

Серцем і душею розділяємо ваші біль та горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи. Нехай Господь дасть вам сил подолати це випробування.

Вічна пам`ять померлому. Нехай земля йому буде пухом, а Небеса приймуть у свої обійми…

 

СЕМІНАР трактористиОднією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці є професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Як правило, випускники Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості ще до закінчення навчання отримують пропозиції від роботодавців. Кваліфіковані робітники впевнено вливаються у трудові колективи та гідно застосовують набуті знання і навички.

Завідувач Олександрійського навчального відділення РЦПТО ДСЗ Олександр Сидорець на зустрічі із безробітними Рівненського району розповів, що професія тракториста передбачає ґрунтовні знання та відмінне володіння навичками роботи. Він зауважив, що до навчального закладу постійно звертаються роботодавці, у т.ч. й підприємства з іноземними інвестиціями, адже тут готують висококваліфікованих робітників.

 IMG 7166Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професіями «Лицювальник-плиточник» та «Робітник фермерського господарства» побували на екскурсіях у Сарненському ВПУ-22 та Сарненському професійному аграрному ліцеї. Майбутні будівельники відвідали заняття учнів, ознайомилися із сучасним навчальним обладнанням та новітніми технологіями в будівельній галузі від провідних фірм «Хенкель» і «КНАУФ», оглянули виробничу базу училища. Слухачі – фермери ознайомилися із навчальним господарством, сільськогосподарською технікою, обладнанням, кабінетами і майстернями ліцею.

 IMG 921114 лютого на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася нарада в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка з директорами обласних центрів зайнятості та директорами центрів професійно-технічної освіти ДСЗ, на якій обговорили питання щодо подальшого впровадження перспективних форм навчання безробітних, зокрема, дуальної (навчання під конкретне замовлення роботодавця) та дистанційної форм підготовки кваліфікованих робітників.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2399330
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
3381
1821
6681
2379325
46291
64906
2399330

Ваш IP: 54.167.29.208
На сервері час : 2018-02-21 18:39:55
Счетчик joomla