DSC 0079В Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості триває навчання слухачів за професією «Верстатник широкого профілю». Тривалість навчання - 7,9 місяця. Як і в кожній професії важливою складовою підготовки робітників є виробнича практика. Саме тоді слухачі здобувають професійні навички, тісно спілкуються із досвідченими майстрами, а головне – отримують унікальну нагоду працевлаштуватися на цьому ж підприємстві.

Така організація навчання безробітних громадян, коли навчальний заклад співпрацює із роботодавцями, коли проходження виробничої практики відбувається у реальних трудових колективах, являється пріоритетною і найбільш ефективною.

На думку заступника директора РЦПТО ДСЗ Людмили Абрамової, взаємодія із ринкоутворюючими підприємствами краю - необхідний аспект діяльності навчального закладу:

-          Наші майстри виробничого навчання ініціюють зустрічі із представниками роботодавців. І щоразу на пропозицію співпраці відгукуються нові соціальні партнери. Ми чітко усвідомлюємо, що ринок праці вимагає високопрофесійних кадрів, тому дбаємо про їх підготовку, залучаючи до співпраці роботодавців, враховуючи їх вимоги і побажання у навчальному процесі.

Коло соціальних партнерів РЦПТО ДСЗ постійно розширюється. Так, за ініціативи майстра виробничого навчання Сергія Вітошка до команди однодумців у сфері металообробки долучилися нові роботодавці – ТОВ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів» та ПАТ «Волинь-цемент» .

Сергій Вітошко радіє за своїх слухачів:

-        Важливо, що після навчання майбутні робітники отримують пропозиції із працевлаштування за професією. А, оскільки «Верстатник широкого профілю» передбачає в т.ч. підготовку фрезерувальника та шліфувальника, то такий універсальний кваліфікований робітник буде особливо затребуваний на профільних підприємствах. Саме тому роботодавець надає робочі місця нашим слухачам. І вже під час проходження виробничої практики у цих роботодавців відбувається повноцінна адаптація до нових умов роботи.

Професію верстатника широкого профілю обирають і демобілізовані учасники АТО. Олександр Тищенко, Василь Піддубій та Микола Омельчук із Здолбунівщини зараз проходять виробничу практику на підприємствах місцевих роботодавців – нових партнерів центру. Після навчання випускники залишаться там же працювати.

Нині слухачі Олександр Андрощук із смт Мізоч та рівнянин Ігор Грицюк відточують свою майстерність на фрезерному та токарному верстатах у Компанії «МЕТАЛ-ЕКСПО РІВНЕ». Навчальний заклад підтримує з цим підприємством хороші партнерські стосунки. Під час виробничої практики Сергій Вітошко безпосередньо на підприємстві допомагає слухачам опанувати роботу і на координатно - розточному верстаті.

Практичні заняття слухачів, що триватимуть 2,5 місяця безпосередньо на майбутніх робочих місцях, дозволять максимально закріпити теоретичний курс, зрозуміти і виконувати реальні завдання і задачі, сприяють розвитку нових комунікацій у трудовому колективі.

Кваліфікований робітник – найвища цінність на сучасному ринку праці. Від його вміння та знань залежить якісне виконання робіт та успіх підприємства загалом. Рівненський центр профтехосвіти ДСЗ має великий 25-річний досвід із підготовки робітників для різних галузей і завжди відкритий для співпраці. Найважливішим підсумком навчання безробітних громадян - це їхнє працевлаштування. Верстатники широкого профілю вже віднайшли свої робочі місця і зможуть будувати життя по-новому. Долучайтеся до команди професіоналів і Ви: разом дбати про майбутнє легше і надійніше.

DSC 0078

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2669849
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
603
1662
14266
2642338
53080
65711
2669849

Ваш IP: 54.80.198.173
На сервері час : 2018-06-24 13:42:21
Счетчик joomla