IMG 5313Завідувач Млинівського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Анатолій Смалько:

-         Тісна співпраця роботодавців із представниками структурних підрозділів Рівненської обласної служби зайнятості, зокрема, з РЦПТО ДСЗ, забезпечує позитивні моменти роботи обох сторін. Так, фахові робітники по завершенню навчання в РЦПТО ДСЗ мають унікальну нагоду отримати роботу, сповна та професійно використовувати набуті знання, повноцінно вливатися у нові трудові колективи, а роботодавці отримують цінні кадрові інвестиції - перспективних кваліфікованих, навчених за вимогами сучасного ринку праці робітників.

На базі Млинівського навчального відділення РЦПТО ДСЗ з 29 травня безробітні розпочали навчання за напрямком «Надання соціальних послуг малозабезпеченим громадянам та людям похилого віку», яке триватиме до 10 липня.

12 слухачів, направлених на навчання Млинівським районним центром зайнятості, будуть працевлаштовані у Млинівський територіальний центр із обслуговування одиноких та непрацездатних громадян, а також отримають роботу у населених пунктах за направленнями Млинівської територіальної громади. Наразі, виробниче навчання слухачів відбувається на базі Млинівського територіального центру.

Представник роботодавця - директор Млинівського територіального центру Микола Василіщук покладає великі надії на майбутніх фахівців, адже їм належить працювати із особливою категорією громадян, де професійність, співчуття та відповідальність нероздільні у роботі.

Тим часом, слухачі вивчають «Основи законодавства України у сфері соціального захисту населення», «Соціальну роботу з уразливими категоріями громадян», «Основи медичних знань та спеціальний догляд за хворими», «Основи дієтології та приготування їжі» та інші предмети.

Майбутні робітники соціальної сфери високо оцінили роботу викладача РЦПТО ДСЗ Ірини Гарнаги, відмітили її цікаві і змістовні лекції та тренінги, зокрема, сподобалася методика вивчення «Професійної етики та культури спілкування», «Психологічних та соціально-педагогічних особливостей різних груп населення, яким надається допомога».

Зауважимо, що категорія громадян, з якими слухачам доведеться працювати, є особливою щодо стану здоров’я та соціальної адаптації, тому навчальна програма передбачає вивчення тем і питань, життєво необхідних у даній роботі. Так, для слухачів було проведено спеціальне психолого - діагностичне тестування, яке вказало на план їх подальшої роботи з різними групами населення та окреслило особливості догляду за потенційними клієнтами.

Слухачі із зацікавленням опановують курс етики та культури спілкування з майбутніми клієнтами. Не секрет, що в періоди змін та реформ в Україні, громадяни не завжди готові приймати нові виклики та адекватно на них реагувати. Саме тоді на допомогу приходять соціальні працівники – підковані, енергійні, уважні та освічені – ті, кому можна і потрібно довіряти. І саме такі кадри готує Рівненський ЦПТО ДСЗ.

IMG 5305

IMG 5308

IMG 5310

IMG 5315

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2669845
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
599
1662
14262
2642338
53076
65711
2669845

Ваш IP: 54.80.198.173
На сервері час : 2018-06-24 13:41:35
Счетчик joomla