IMG 6700У Сарненському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості група слухачів за професією «Продавець (з лотка на ринку)» успішно пройшла державну кваліфікаційну атестацію (ДКА).

Майже 3-місячне навчання в РЦПТО ДСЗ допомогло безробітним опанувати теоретичний курс та здобути професійні навички.

Навчальна програма передбачає вивчення таких предметів, як «Організація та технологія торговельних процесів», «Техніка і механізація торговельних розрахунків» та інших та оволодіння навичками роботи з касовими апаратами. Впевнена робота на сучасному торговельному обладнанні, культура обслуговування, правильна організація робочого місця, відповідальність та активна життєва позиція – ось критерії кваліфікованого робітника. По закінченні навчання в РЦПТО ДСЗ слухачі володіють головними професійними якостями продавця.

Присутні на державній кваліфікаційній атестації (ДПА) роботодавці ФОП Горегляд Андрій Вікторович, ФОП Філіц Володимир Васильович, а також голова комісії та роботодавець Ярослава Кречко схвально відгукувалися про рівень знань слухачів.

Важливу роль у глибшому пізнанні професії відіграє виробнича практика слухачів. Майбутні продавці проходили її впродовж місяця у місцевих підприємців. Саме під час практики роботодавці придивляються до слухачів, оцінюють їхні професійні і людські якості і, як правило, запрошують на роботу.

Безробітні, що прибули на навчання до РЦПТО ДСЗ за направленнями Зарічненського РЦЗ, прагнули хороших знань, проявили відповідальне ставлення до навчання і, як результат, отримали високу оцінку членів ДКА. Найкращі результати на іспиті продемонстрували слухачки Неля Войтович та Тетяна Полюхович. Вони першими отримали пропозиції від роботодавців.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Людмила Абрамова привітала слухачів із закінченням навчання, подякувала за вибір професії і вручила випускникам документи про професійну освіту. У відвертій розмові з майбутніми продавцями і роботодавцями прозвучали пропозиції щодо вдосконалення навчальних планів і програм Традиційно, РЦПТО ДСЗ організовує навчання своїх слухачів саме з урахуванням побажань і вимог роботодавців.

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2669846
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
600
1662
14263
2642338
53077
65711
2669846

Ваш IP: 54.80.198.173
На сервері час : 2018-06-24 13:41:49
Счетчик joomla