Прагнеш працювати з людьми - стань кваліфікованим продавцем!

 IMG 20180510 111120 1У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професію продавця продовольчих товарів обрали безробітні із Острозького, Гощанського, Зарічненського, Корецького, Здолбунівського районів Рівненської області та міста Рівне. Впродовж 4 місяців (з них три тижні виробничої практики) слухачі вивчали торговельні науки та відшліфовували професійні навички у торговельних закладах Рівненської області. Сьогодні вони продемонстрували чудові професійні знання та отримали кваліфікаційний розряд.

Викладач Валентина Зубік наголошує: «Майбутні продавці мають відмінно знати теоретичний матеріал, адже саме ці знання щодня застосовуються у роботі».

Слухачі вивчають такі дисципліни, як товарознавство продовольчих товарів, організацію та технологію торговельних процесів, реєстратори розрахункових операцій, а також - класифікацію продовольчих товарів, сировину для їх виробництва, якісні показники та вимоги до них, організацію торгівлі, робочого місця, підготовку товарів до продажу, методи продажу, приймання товарів за кількістю і якістю. Майбутні продавці ознайомлюються із законодавчою та нормативною документацією, опановують роботу з комп’ютеризованими касовими системами та РРО –MINI 500M.

Валентина Зубік та майстер виробничого навчання Ольга Захарук виділяють серед найактивніших і найстаранніших Людмилу Ковень, Ганну Шевчук, Юлію Смалюк.

IMG 20180510 103344Іспит відбувався на навчальній базі з підготовки продавців продовольчих /непродовольчих товарів і касирів, що у м. Рівне на вул. Пластовій,27. Тут, в умовах реальних робочих місць, майбутні робітники сфери обслуговування відточують професійні вміння. До їхніх послуг – навчальний міні-маркет,комп’ютеризована касова система, сучасне вагове обладнання, натуральні продукти і муляжі. Отримані знання слухачі успішно застосовують під час виробничої практики.

IMG 20180510 121836Державна кваліфікаційна комісія у складі голови ДКК Інесси Домарацької, членів ДКК Валентини Зубік і Ольги Кухарук та присутня на іспиті методист Раїса Ліхачова уважно оцінювали відповіді майбутніх продавців та цікавилися їхніми комунікаційними якостями. Щоденна робота із покупцями, чітка організація роботи, знання товару, його якостей і властивостей, вміння працювати на касових апаратах, ведення облікової документації – ось далеко не весь перелік вмінь, які продемонстрували слухачі. Винагорода за відповідальне навчання і вибір професії – свідоцтва державного зразка про отримання робітничої кваліфікації 3 розряду за професією «Продавець продовольчих товарів».

Необхідні знання, набуті за період навчання у РЦПТО ДСЗ, вигідно вирізняють кваліфікованих робітників серед конкурентів на ринку праці. Чимала команда випускників навчального закладу вже успішно працюють у торговельних закладах Рівненщини, демонструючи високі показники роботи та формуючи позитивний імідж своїх підприємств. Саме тому роботодавці активно співпрацюють із РЦПТО ДСЗ, оновлюючи кадровий склад своїх закладів. Із останнього випуску слухачів пропозиції щодо працевлаштування вже отримали Катерина Швая, Юлія Смалюк, Марія Либак. Роботодавці роблять ставку на професійність і високі комунікаційні якості нових робітників, і, як підтверджує досвід, не помиляються.

Більше фото на офіційній сторінці у Фб.

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3270103
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1870
1536
13431
3240152
36604
81467
3270103

Ваш IP: 107.23.176.162
На сервері час : 2019-02-17 23:07:58
Счетчик joomla