Незабутній комфортний відпочинок гарантують кваліфіковані адміністратори

IMG 8975Стартує очікуваний, барвистий, насичений і яскравий літній сезон! Добрі спогади про відпочинок, приємні враження напряму залежать від професійності головного комунікатора – адміністратора. Саме за цією професією навчаються у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. У навчальному відділенні, що у м. Рівне на вул. Івана Підкови, 17а, для слухачів створено сучасну навчальну базу. Комп’ютеризовані кабінети та досвідчені викладачі, тісний зв’язок із роботодавцями та виробнича практика у кращих закладах Рівненщини – ось головні чинники, які гарантують успішне, насичене, ефективне навчання та достойне працевлаштування слухачів РЦПТО ДСЗ. У цьому переконалися і вчорашні безробітні,

направлені на навчання Дубенською міськрайонною філією Рівненського ОЦЗ, Рівненським міським ЦЗ, Рівненською районною філією РОЦЗ, Радивилівською, Корецькою, Гощанською районними філіями РОЦЗ та Володимирецьким РЦЗ. Сьогодні вони – впевнені і позитивно налаштовані кваліфіковані робітники, адже їх знання і прагнення працювати оцінили роботодавці. І це головний підсумок навчання майбутніх адміністраторів.

Олена Король відточувала професійну майстерність у Ресторанно-готельному комплексі «Дубно», який належить ТОВ «Селекція». Роботодавець у захваті від здібностей і знань слухачки, тому вбачає у ній перспективного робітника. На одній із туристичних баз товариства - у с. Хрінники Демидівського району Олені запропонували роботу. Саме такі, відповідальні та організовані, допоможуть створити чудовий відпочинок, - вважає роботодавець.

Тетяна Лихач за освітою вихователь дошкільних закладів, вміє і любить організовувати дозвілля, тому майбутньою професією обрала справу, яка перегукується із попереднім досвідом. Керівники Готельно-ресторанного комплексу «Софія», де слухачка проходила виробничу практику, задоволені рівнем підготовки Тетяни та її комунікаційними якостями. По завершенні практики слухачці запропонували роботу адміністратора.

Випускниці РЦПТО ДСЗ Мирослава Каган та Катерина Ожередова ще обдумують пропозицію роботодавця щодо роботи у готелі «Оптіма». Слухачки проходили тут виробничу практику та зарекомендували себе, як відповідальних і енергійних робітників. Оскільки дівчата приїхали на навчання до Рівного із інших міст, то ще зважують перспективи залишатися у цьому місті.

Володимир Кирчук до Рівного приїхав із столиці, де працював у престижних закладах готельного господарства. Слухач зізнається, що прагне якомога більше отримати знань, а навчання у РЦПТО ДСЗ суттєво вплинуло на подальші плани. Виробнича практика у ГРК «Левове серце» від ФГ «Кемпінг», що у с. Велика Омеляна, підтвердила високий професіоналізм слухача та чималу перспективу професійного зростання. Він подякував за надану можливість вдосконалити навички та із задоволенням рекомендує навчальний заклад усім, хто прагне професійно працювати.

Анастасія Торош із Рівного після виробничої практики у медичному центрі «Медлайф» вдало пройшла співбесіду і тепер обдумує пропозицію щодо місця роботи.

Вікторія Антонюк із Рівненського району має досвід роботи практичним психологом. Можливо, саме комунікаційні якості слухачки дозволили відмінно зарекомендувати себе під час виробничої практики і отримати пропозицію від роботодавця – працювати адміністратором у ГРК «4х4».

Партнери РЦПТО ДСЗ - Центр естетичної медицини «Медлайф», ТОВ «Селекція», ФОП Кожан М.В., ФОП Лахман Л.В., ФГ «Кемпінг», ФОП Крисюк О.О., ФОП Мельник О.Г. та

ГРК «4х4» люб’язно надали виробничі майданчики для проходження практики майбутніх адміністраторів. Така співпраця із роботодавцями є запорукою якісної професійної підготовки робітників та унікальною можливістю підбору майбутніх робітничих кадрів.

IMG 8973Майстер виробничого навчання Інна Лугова сповнена гордості за своїх слухачів. Вона пишається їхнім вибором навчального закладу, ставленням до професійних обов’язків та любов’ю до професії На її думку, ринок завжди чекає на амбітних і кваліфікованих. Літній сезон відпусток та туристичних маршрутів набирає обертів, і саме кваліфіковані адміністратори зуміють правильно організувати потік гостей, забезпечити комфортний і незабутній відпочинок. Інна Петрівна також наголошує, що сьогодні випускники РЦПТО ДСЗ – адміністратори затребувані не лише у готелях і ресторанах, - на них із надією чекають у туристичних комплексах і оздоровчих закладах.

Старший майстер виробничого навчання Майя Сульжик привітала випускників із успішним завершенням навчання, вдалою державною кваліфікаційною атестацією та вручила свідоцтва державного зразка про професійне навчання.

Довідково

Професія: Адміністратор.

Термін навчання: 5,4 місяців.

Місце навчання: навчальне відділення РЦПТО ДСЗ у м. Рівне, вул. І.Підкови,17а.

Контакти: 0362 68 37 95, 68 33 49.

E-mail: cpto@cpto.rv.ua

Офіційний сайт навчального закладу: rcpto.org.ua

Контактна особа: майстер виробничого навчання Лугова Інна Петрівна.

Торош

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3199352
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
82
2793
10197
3169010
47320
75674
3199352

Ваш IP: 54.205.211.87
На сервері час : 2019-01-18 00:20:43
Счетчик joomla