У Костополі роботодавці «полюють» на кваліфікованих продавців

 IMG 2344У Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості успішно завершили навчання слухачі за професією «Продавець продовольчих товарів». Впродовж 4 місяців безробітні Костопільщини опановували професію, вивчали основи бухгалтерського обліку, товарознавство, організацію та технологію торговельних процесів, техніку і механізацію торговельних розрахунків, психологію і етику ділових відносин.

За словами завідувача Костопільского навчального відділення Наталії Харченко, на державній кваліфікаційній атестації присутні роботодавці одноголосно відзначили відмінні теоретичні знання та чудові професійні навички майбутніх продавців.

IMG 2377

Головне, вони із задоволенням запросили практично усіх випускників на роботу та висловили щиру подяку навчальному закладу за якісну підготовку кадрів.

Виробнича практика слухачів РЦПТО ДСЗ зазвичай відбувається на базах партнерів навчального закладу. Саме у цей період роботодавці уважно придивляються до роботи слухачів, оцінюють їх знання, уміння та комунікаційні якості. І саме слухачі-практиканти в подальшому стають повноцінними робітниками на підприємствах та у закладах.

IMG 2349

Так, підприємці Анатолій Литвин, Олена Борис та Ольга Акименко відмітили високу професійну підготовку та запропонували працевлаштування слухачкам Інні Дербеньовій, Ірині Захарчук та Інні Мочаєвій, які проходили практику у костопільських роботодавців. ФОП Михайло Мартинович після виробничої практики запропонував роботу Марині Басюк та Тамарі Лашті. Роботодавці переконані: від кваліфікованої роботи продавців напряму залежить успіх їх магазинів, прихильність їх покупців, а отже і прибуток торговельних закладів.

Приємно, що навчання вчорашніх безробітних у РЦПТО ДСЗ принесло їм новий статус, вагомі знання, дозволило стати кваліфікованими робітниками та отримати документ про професійну освіту державного зразка, а отже - самореалізуватися, зростати, забезпечувати добробут своїх родин.

IMG 2346

IMG 2358

IMG 2366

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3346870
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
127
2080
6797
3324556
46280
67091
3346870

Ваш IP: 18.206.168.65
На сервері час : 2019-03-21 00:22:54
Счетчик joomla