Гощанські кравці одягнуть усіх бажаючих!

IMG 6799Днями на базі Гощанського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Кравець». Іспит підтвердив високу професійність випускників, готовність виконувати складні завдання, бажання працювати та радувати замовників. Самі ж слухачі задоволенні умовами навчання у відділенні, щиро дякують викладачам і майстру виробничого навчання та прагнуть якнайшвидше працювати у швейній галузі. Під час іспиту вони з гордістю демонстрували свої кваліфікаційні роботи – якісні та зі смаком виготовлені сукні, спідниці, халати, брюки, блузи…

IMG 6774Слухачі зізнаються, що прагнули створювати сучасний, яскравий, цікавий, а головне бездоганно виконаний одяг, якомога більше освоїти технологічних задач. Замовниками стали знайомі, друзі та діти. Робота захоплює, з’являється професійний досвід, азарт, прагнення врахувати побажання «клієнтів», йти в ногу із сучасним ринком. Старання, майстерність, теоретичну і практичну підготовку оцінили члени державної кваліфікаційної комісії. Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко зауважила, що вчорашні безробітні, котрі вагалися і не надто вірили в успіх, уже сьогодні демонструють особливе ставлення до робітничої професії, виконують роботу на рівні, яким можна і потрібно пишатися. Кваліфіковані випускники – найвище досягнення навчального закладу, а їх успішне працевлаштування – головна перемога усієї команди.

Із успішним завершенням 8,4-місячного навчання у РЦПТО ДСЗ та отриманням свідоцтва про професійну освіту привітали Оксану Артюшкевич, Оксану Величко, Наталію Демчук, Тетяну Кальчук, Євгенію Любечко, Альону Підлісну та Наталію Саванчук.

За результатами іспиту та за оцінкою якості пошиття кваліфікаційних пробних робіт були відзначені Величко Оксана, Демчук Наталія та Кальчук Тетяна. А психолог РЦПТО ДСЗ Оксана Кондратюк – Якимець наголосила, що сталися суттєві позитивні зміни як у характерах і поведінці слухачів, так і у їх світогляді. Важливо, що усім властивий командний дух, взаємовиручка, підтримка і спільні ідеї. Найактивніші задумуються над створенням малого приватного підприємства, отож, гощанські модниці можуть розраховувати на професійний якісний сервіс.

Зазначимо, що слухачі тісно комунікують із Гощанською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості щодо подальшого працевлаштування, а ті, хто проходили виробничу практику у ФОП Волошин В.М. (ПП «Фірма «Міс») та на відомому гощанському підприємстві «ФАПОМЕД Україна», вже отримали пропозиції від роботодавців.

Усім - гарних успіхів та професійного росту!

IMG 6792

IMG 6793

IMG 6790

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3268782
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
549
1536
12110
3240152
35283
81467
3268782

Ваш IP: 3.80.60.248
На сервері час : 2019-02-17 08:49:04
Счетчик joomla