Виробнича практика слухачів гарантує працевлаштування!

IMG 3403Важливий і відповідальний етап професійного навчання слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – це виробнича практика. Саме у цей період шліфуються майстерність, вдосконалюються знання, здобуваються професійні навички. Особливо корисно і цікаво, коли поряд справжні майстри своєї справи, мудрі та досвідчені професіонали.

Майстри виробничого навчання Петро Поліщук і Сергій Якобчук та старший майстер виробничого навчання Олександрійського навчального відділення РЦПТО ДСЗ Ірина Танасюк відвідали підприємства, де проходять виробничу практику їхні слухачі - майбутні робітники фермерського господарства. На часі – вдосконалення навичок роботи слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.

IMG 3388У ФОП Сачук В.К (с.Козлин) відпрацьовує навички слюсарної справи Невірковець Роман. Керівник практики, механік Микола Яворський і керівник підприємства Василь Сачук вже оцінили вміння і наполегливість слухача, тому й запросили його на роботу.

Майбутній фермер Сергій Яцюк також відмінно зарекомендував себе на підприємстві ПП «Шубків - Сервіс» і отримав пропозицію від головного інженера Миколи Котовця.

IMG 3398Керівник ПСГП «Шпанівське», що у с. Великий Олексин, Микола Поштарук особисто відзначив свого практиканта Юрія Одарчука і готовий надати йому робоче місце.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко зазначає: «Приємно, що виробнича практика майбутніх кваліфікованих робітників стає не лише важливим майданчиком для професійного вдосконалення, але й дозволяє отримати реальні пропозиції від роботодавців. Саме таким здебільшого і є фінал навчання у РЦПТО ДСЗ вчорашніх безробітних. Тісна співпраця, конструктивний діалог та спільні цілі навчального закладу і роботодавців різних галузей дозволяють реалізувати найважливіший соціальний проект – якісна освіта плюс успішне працевлаштування за новою професією».

IMG 3402

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3268768
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
535
1536
12096
3240152
35269
81467
3268768

Ваш IP: 3.80.60.248
На сервері час : 2019-02-17 08:48:13
Счетчик joomla