Той, хто зберігає секрети, або Про головні якості секретаря

 DSCF7320Як зауважила під час державної кваліфікаційної атестації одна із випускниць Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Секретар організації, підприємства, установи», дізнатися про цю професію неможливо, якщо ти не пройшов виробничу практику. Отож, перші професійні завдання, перші комунікації із керівником і колегами, перша самостійна робота із документами, комп’ютером, спілкування із відвідувачами та багато іншого сформували у майбутніх секретарів самостійні враження про професію. І тепер кваліфіковані та рішучі вони готові до сумлінної роботи.

Викладач РЦПТО ДСЗ, куратор групи Тетяна Галушук зізнається: «Щоразу, коли мої слухачі готуються до державної кваліфікаційної атестації, я хвилююся разом із ними: залишилися в пам’яті відчуття відповідальності та щире прагнення якнайкраще продемонструвати професійні навички, адже я також навчалася у Рівненському ЦПТО».

DSCF7287
Навчання секретарів УПО, що триває 8,5 місяців, передбачає вивчення документаційного забезпечення управління (робота з документами у повному циклі – від створення до знищення документів), комп’ютерних та інформаційних технологій (навички роботи у таких програмах, як Word, Microsoft Excel, Access, Power Point), роботи в мережі Інтернет, організаційної офісної техніки, українського ділового мовлення, англійської мови, професійної етики… Насичена навчальна програма дозволяє максимально підготуватися до роботи секретаря в сучасних умовах, відповідати вимогам роботодавця та ринку.

DSCF7273

Направлена на навчання Рівненським міським центром зайнятості Наталія Бартош не пошкодувала про свій вибір. Маючи попередній досвід роботи педагога, слухачка вдало застосувала відмінні комунікаційні якості, чималий професійний потенціал, «помножила» їх на нові знання, підкріпила великим прагненням працювати, і - ось результат: жінці запропонували роботу у навчальному закладі. Пані Наталія поділилася: «Велика подяка за підтримку і підказки у роботі! Під час виконання завдань керівника, роботи з кореспонденцією, розмов із представниками ДСЗ та безробітними я збагнула, що вивчити теорію – це дуже мало. Головне – якомога більше практичних навичок».

DSCF7284

Погоджується із одногрупницею і Катерина Кот із м. Дубно. Слухачка проходила виробничу практику у Дубенській міській раді та розповіла про чималий обсяг роботи, який їй доручали. Одним із головних якостей секретаря вважає уважність та готовність вдосконалюватися. Смілива вдача, високі комунікаційні якості, ввічливість та рішучість дозволять секретарю-початківцю успішно обрати свій професійний шлях та застосувати отримані знання.

DSCF7289

Слухачка із Львівщини Наталя Безпалько професійної сміливості досягає поступово. Акуратна, стримана, відповідальна вона готова виконувати поставлені задачі, адже секретар – омріяна професія, а робота з документами подобається і вдається. Направлена на навчання у РЦПТО ДСЗ Бродівською районною філією Львівського ОЦЗ, слухачка проживала у комфортабельному гуртожитку навчального закладу, про що згадує емоційно: «Не сподівалася на такі відмінні умови навчання і проживання! Подобаються викладачі, подобається місто Рівне!». Слухачка із задоволенням і гордістю поділилася, що стажуватиметься у одному з бродівських навчальних закладів, а згодом, вірить – приступить і до самостійної роботи.

DSCF7303

На сучасних підприємствах, в установах і організаціях, де відбуваються великі документообіги, вкрай необхідно професійно забезпечувати своєчасний «рух» паперів, сприяти чіткій і безперебійній організації виробничого процесу, оперативно і якісно допомагати роботі керівника, підтримувати доброзичливу та сприятливу атмосферу у колективі. З усіма цими непростими завданнями успішно впорається лише підготовлений робітник.

DSCF7292

Присутній на ДКА старший майстер виробничого навчання Віктор Красовський поділився із слухачами важливими «секретами» оперативної і полегшеної роботи у різних комп’ютерних програмах, розповів про застосування важливих знань на практиці та зауважив: «Приємно, що майбутні секретарі оперативно реагують на нову інформацію, готові навчатися, а також володіють чудовим почуттям гумору».

DSCF7298

Викладач Валентина Гичун наголосила, що страх і невпевненість – погані супутники. Головні критерії успішного секретаря – сміливість, доброзичливість і віра у власні сили. Валентина Гордіївна із власного досвіду знає, як важливо оперативно і правильно розподілити роботу, визначити пріоритети, застосувати знання, вміло використати сучасні технології, тому й радила випускникам бути наполегливими та ініціативними.

DSCF7300

Нинішня ДКА секретарів ОПУ підтвердила, що група успішно засвоїла навчальну програму і вчорашні безробітні готові приступити до самостійної роботи.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко запевнила випускників -наполеглива праця, відданість роботі, професійні амбіції та щирі людські якості неодмінно увінчаються успіхом, а переконливий аргумент – свідоцтво державного зразка про професійну освіту дозволить кваліфікованим секретарям скласти гідну конкуренцію на ринку праці.

DSCF7315 DSCF7313

Більше фото на офіційній сторінці у Фб

Приходьте на навчання!

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості ,

м. Рівне, вул. Пирогова,8,

тел. 0362 68 37 95 (викладач Галушук Тетяна Олександрівна).

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3342796
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
358
2365
2723
3324556
42206
67091
3342796

Ваш IP: 107.23.176.162
На сервері час : 2019-03-19 04:41:05
Счетчик joomla