За дуальною формою у Костополі навчаються майбутні продавці

IMG 4184За направленням Березнівської районної філі Рівненського обласного центру зайнятості у Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчається група майбутніх кваліфікованих продавців продовольчих товарів. Особливістю їхнього навчання є те, що професійні та комунікаційні навички здобуваються безпосередньо на майбутніх робочих місцях. За словами завідувачки відділення Наталії Харченко, навчання з використанням елементів дуальної форми навчання допомагає як слухачам, так і роботодавцям, адже під час виробничого навчання і виробничої практики відбувається максимальна адаптація до роботи:

майбутній робітник застосовує теоретичні знання в реальних умовах, а роботодавець знайомить новачків із особливостями свого закладу та формує майбутніх колег.

Так, під час виробничого навчання і практики впродовж двох місяців майбутні продавці успішно працюють в Об'єднанні по торгівлі продовольчими товарами Березнівського районного споживчого товариства. За словами спеціаліста з кадрів, вони демонструють хороші знання, активні та відповідальні. Зокрема, виділяють Раїсу Ковальчук (на фото). Жінка проявляє чудові якості продавця, любить свою професію та готова до самостійної роботи.

Поділилися позитивними враженнями і березнівські підприємці, у чиїх закладах проходять виробничу практику слухачі РЦПТО ДСЗ: своєю відповідальною працею вони суттєво впливають на успішні показники підприємств, підковані, акуратні та демонструють відмінні комунікаційні якості. Так, Інну Гаврилюк після навчання залюбки залишає працювати у себе ФОП Мазепа Ніна Адамівна (на фото).

Головним підсумком професійного навчання продавців у Рівненському центрі ПТО ДСЗ є гарантоване їх працевлаштування. Вчорашні безробітні отримують пропозиції від роботодавців, адже впродовж виробничого навчання зарекомендували себе як обізнані, перспективні та надійні робітники.

Довідково

Професія: Продавець продовольчих товарів (з використанням дуальної форми навчання).

Термін навчання: 4,5 міс.

Телефони: 0362 68 37 95, 0257 2 31 04.

 IMG 4174

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3346843
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
100
2080
6770
3324556
46253
67091
3346843

Ваш IP: 18.206.168.65
На сервері час : 2019-03-21 00:21:21
Счетчик joomla