Наші кращі випускники: Ірина Ковалець

DSCF54244 листопада на базі Рівненського ЦПТО завершила навчання чергова група слухачів за напрямом «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max». Цей напрям є одним з найпопулярніших, його обирають архітектори, дизайнери інтер’єрів, ландшафтні дизайнери, представники інших професій, де потрібне об’ємне бачення об’єктів.

Ірина Ковалець – дизайнер інтер’єрів. На навчання потрапила невипадково – завжди мріяла навчитися створювати тривимірні моделі інтер’єрів, навіть намагалася вивчити програму сама. Проте самостійне навчання, як правило, несистемне і не дуже ефективне в силу відсутності критичного професійного погляду зі сторони. Тому, почувши від подруги, яка навчалася в РЦПТО раніше, про цю можливість, вирішила пройти навчання. Ірина ділиться враженнями:

06- Побачивши роботи подруги, я одразу відмітила ефект – вона дуже виросла, як професіонал. Тим більше, зараз вона працює дизайнером інтер’єру. Я працювала також по цьому напрямку, потім мене звільнили, так потрапила  на облік в службу зайнятості. Одразу подала заявку на ці курси.

За три місяці навчилася створювати різні об’єкти – моделювати, накладати відповідні текстури на ці об’єкти, створювати простори, здійснювати рендер. Почуваюся набагато впевненіше – навіть почала брати замовлення на розробку інтер’єрів. З’явилися замовники у Рівному, Києві – спрацьовує ефект «сарафанного радіо». Якщо так піде далі – доведеться відкривати власну справу, багато хто радить зробити це.

Дуже задоволена навчанням. По-перше – навіть не думала, що в державній установі може бути таке оснащення кабінетів. Не тільки комп’ютери, але й 3D – принтер. Як дизайнеру мені це дуже цікаво. Адже можна створити модель і одразу надрукувати клієнту в об’ємі, щоб продемонструвати як це виглядатиме. По-друге – чудовий викладач. Пояснює матеріал дуже зрозуміло, вдячна йому за відношення, за те, що навчив нас.

02Буду радити навчання в цьому закладі усім своїм знайомим. Адже у якості я упевнилася сама, та й мої роботи будуть свідчити про те саме. 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3270054
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1821
1536
13382
3240152
36555
81467
3270054

Ваш IP: 107.23.176.162
На сервері час : 2019-02-17 23:04:52
Счетчик joomla